Każdego dnia moją PASJĘ do dietetyki przelewam w najzdrowsze kuracje.

SUKCES jest sumą drobnych WYSIŁKÓW,

powtarzanych DZIEŃ PO DNIU

Cześć

Nazywam się Olga Chaińska i jestem absolwentką Gdańskiej AWF gdzie uzyskałam tytuł magistra wychowania fizycznego oraz absolwentką Uniwersytetu Warszawskiego, na którym ukończyłam dietetykę w chorobach wewnętrznych i metabolicznych. Na co dzień prowadzę Profesjonalne Centrum Odchudzania w Kielcach. Centrum jest połączeniem Klubu Fitness i Studia Treningów Personalnych z Gabinetem Dietetyka gdzie pomagam nauczyć swoich klientów i pacjentów prawidłowych nawyków żywieniowych i zmiany stylu życia.

Specjalizuję się w chorobach metabolicznych, autoimmunologicznych, insulinooporności, problemach jelitowych, nietolerancjach pokarmowych i płodności. Pomagam osobom otyłym uzyskać wymarzoną sylwetkę a osobom chorym poprawić ich stan zdrowia.

W ciągu ostatnich 7 lat pomogłam ponad 7.000 osób zmagających się z problemami wynikającymi z niewłaściwych nawyków żywieniowych. Wraz z moim zespołem opracowaliśmy ponad 10 autorskich programów odchudzających i żywieniowych. Programy te są idealnym połączeniem wiedzy teoretycznej z ogromnym doświadczeniem jakie zdobyłam podczas pracy. Wyniki mojej pracy są spektakularne ponieważ największą wagę przywiązuję do wyeliminowania przyczyn problemów a nie tylko do łagodzenia objawów.

Dla mnie to nie tylko praca, ale to moja pasja, dzięki której jestem szczęśliwa, spełniona i pragnę rozwijać się dalej zarażając ją moich pacjentów i klientów. Ich sukcesy są moimi sukcesami i jestem z nich bardzo dumna.

Jeżeli jeszcze nie jesteś pewna czy powinnaś zacząć teraz, nie wahaj się, ZRÓB TO TU I TERAZ! Lepszej okazji nie będzie.

W Twoim życiu wszystko zależy od Ciebie. Zrób pierwszy krok a resztę drogi do Zdrowia i Wymarzonej Sylwetki przejdziemy krok po kroku razem.

WSPÓŁPRACA

Współpracę rozpoczynamy od konsultacji wstępnej w formie Video/E-Mail w zależności od pakietu. Przeprowadzam na niej wywiad żywieniowy, dzięki któremu dowiaduję się wszystkich najpotrzebniejszych informacji o tym jak wygląda Twój dzień, jakie są Twoje preferencje żywieniowe co lubisz czego nie lubisz jeść, jaki styl życia prowadzisz, jaki jest Twój cel, oraz czy zmagasz się z konkretnymi dolegliwościami, nietolerancjami czy innymi chorobami. Analizujemy aktualne badania lekarskie (nie starsze niż 3 miesiące do tyłu). Na podstawie całości informacji które zbiorę ustalam kaloryczność diety, plan działania oraz jakie zmiany w stylu życia (aktywność fizyczna, relaks) oraz odżywianiu, zalecić lub na jakie zwrócić większą uwagę. Oprócz indywidualnie rozpisanych diet, uczę Cię nowych zdrowych nawyków, aby zostały już z Tobą na zawsze. Otrzymujesz moje wsparcie w tej drodze poprzez cykliczne konsultacje VIDEO/E-MAIL co 2 tygodnie, na których odpowiadam na wszelkie pytania, oraz zmieniam dietę.

TWOJE KORZYŚCI

Co zyskasz, ze współpracy ze mną:

  • Świadomość tego, że dieta nie musi jest karą, a może być czymś przyjemnym,
  • Zmianę nawyków żywieniowych na lata, które są fundamentalne do tego, aby osiągnąć oraz utrzymać swoje założone cele,
  • Nauczysz się jak samodzielnie komponować posiłki po skończeniu programu,
  • Stały kontakt ze mną. Razem będziemy mogli kontrolować postępy,
  • Wprowadzisz dostosowaną oraz prostą aktywność fizyczną,
  • Dowiesz się jak ważny jest relaks, oraz poznasz moje sprawdzone sposoby na niego,
  • Zrobisz krok w stronę poprawy swojego zdrowia, samopoczucia oraz akceptacji.

PAMIĘTAJ

Pamiętaj oprócz pomocy w osiągnięciu Twoich celów,

przeprowadzę Cię przez drogę ZMIANY nawyków na lata.

Dobrze pracujący organizm odwdzięczy się:

ZDROWIEM, DOBRYM SAMOPOCZUCIEM, SMUKŁĄ SYLWETKĄ.

„ŚWIADOMIE TWÓRZ NAWYKI,

BO TO ONE NIEŚWIADOMIE

KIERUJĄ TWOIM ŻYCIEM

Jeśli czujesz, że mogę pomóc Tobie, albo komuś z Twoich najbliższych napisz wspólnie przejdziemy przez tą drogę.

„Jeśli naprawdę chcesz coś zrobić

ZROBISZ TO,

Jeśli nie chcesz,

znajdziesz wymówkę”

MEDIA O MNIE

Gotowa aby zacząć ?

Sprawdź moje autorkie kuracje