Każdego dnia moją PASJĘ do dietetyki przelewam w najzdrowsze kuracje.

SUKCES jest sumą drobnych WYSIŁKÓW,

powtarzanych DZIEŃ PO DNIU

Cześć

Nazywam się Olga Chaińska i jestem absolwentką Gdańskiej AWF gdzie uzyskałam tytuł magistra wychowania fizycznego oraz absolwentką Uniwersytetu Warszawskiego, na którym ukończyłam dietetykę w chorobach wewnętrznych i metabolicznych. Na co dzień prowadzę Profesjonalne Centrum Odchudzania w Kielcach. Centrum jest połączeniem Klubu Fitness i Studia Treningów Personalnych z Gabinetem Dietetyka gdzie pomagam nauczyć swoich klientów i pacjentów prawidłowych nawyków żywieniowych i zmiany stylu życia.

Specjalizuję się w chorobach metabolicznych, autoimmunologicznych, insulinooporności, problemach jelitowych, nietolerancjach pokarmowych i płodności. Pomagam osobom otyłym uzyskać wymarzoną sylwetkę a osobom chorym poprawić ich stan zdrowia.

W ciągu ostatnich 7 lat pomogłam ponad 7.000 osób zmagających się z problemami wynikającymi z niewłaściwych nawyków żywieniowych. Wraz z moim zespołem opracowaliśmy ponad 10 autorskich programów odchudzających i żywieniowych. Programy te są idealnym połączeniem wiedzy teoretycznej z ogromnym doświadczeniem jakie zdobyłam podczas pracy. Wyniki mojej pracy są spektakularne ponieważ największą wagę przywiązuję do wyeliminowania przyczyn problemów a nie tylko do łagodzenia objawów.

Dla mnie to nie tylko praca, ale to moja pasja, dzięki której jestem szczęśliwa, spełniona i pragnę rozwijać się dalej zarażając ją moich pacjentów i klientów. Ich sukcesy są moimi sukcesami i jestem z nich bardzo dumna.

Jeżeli jeszcze nie jesteś pewna czy powinnaś zacząć teraz, nie wahaj się, ZRÓB TO TU I TERAZ! Lepszej okazji nie będzie.

W Twoim życiu wszystko zależy od Ciebie. Zrób pierwszy krok a resztę drogi do Zdrowia i Wymarzonej Sylwetki przejdziemy krok po kroku razem.

“Jeśli naprawdę chcesz coś zrobić

ZROBISZ TO,

Jeśli nie chcesz,

znajdziesz wymówkę”

Gotowa aby zacząć ?

Sprawdź moje autorkie kuracje