DIETOTERAPIA ZWIĘKSZAJĄCA TWOJĄ PŁODNOŚĆ o 73 %.

Jeśli starasz się o dziecko

od 3 miesięcy

i jeszcze nie jesteś w ciąży

ten PROGRAM jest dla CIEBIE.

PRZYCZYNY NIEPŁODNOŚCI opisywałam w kilku artykułach na moim BLOGU.

Dla przypomnienia niepłodność jest reakcją obronną organizmu na jego nieprawidłowe funkcjonowanie. Innymi słowy mówiąc chorujacy organizm nie powinien się rozmnażać. 

Blokada reprodukcji bezpośrednio związana jest nieprawidłowym funkcjonowaniem Twojego organizmu. Nieprawidłowości te powstają w skutek niewłaściwego odżywiania, braku aktywności fizycznej i nadmiernej ekspozycji na stres. To pociąga za sobą daleko idące zmiany w procesach zachodzących w Twoim organizmie. Między innymi zaburzenie równowagi hormonalnej działa na Twój organizm jak tabletka antykoncepcyjna. Wiele sposobów farmakologicznych łagodzi tylko skutki tych objawów i rozpatrując problem w dłuższej perspektywie czasu działają tylko na chwilę. 

 

Mój autorski PROGRAM DIETOTERAPII PŁODNOŚCI w prostych 4 krokach sposób usuwa przyczyny problemu. Tylko w taki sposób jesteśmy w stanie zabezpieczyć się na lata przed opłakaną w skutkach przyszłością.  

 

DIETOTERAPIA TO KOMPLEKSOWY PROGRAM PŁODNOŚCI

To jedyny tak rozbudowany i tak kompleksowy zestaw w Polsce. Obejmuje wprowadzenie 4 najważniejszych dla naszego życia i zdrowia czynników:

Aktywności Fizycznej,

Zdrowego Odżywiania,

Suplementacji

i Relaksu dla Ciała i Umysłu.

To idealne połączenie:

pozwala na zwiększenie płodności o 73%,

poprawę samopoczucia,

dostarcza mnóstwa energii

oraz poprawia sylwetkę.

W trakcie PROGRAMU pokażę Ci jak wprowadzić je w życie, nauczę Cię jak znaleźć na to czas i stosować w przyszłości bez trudności.

PROGRAM SKŁADA SIĘ

Z 4 PONIŻSZYCH KROKÓW:

Nauczę Cię zdrowo się odżywiać.

Indywidualnie dopasuje do Ciebie nowy sposób Twojego odżywiania, ułożę dla Ciebie indywidualna dietę z około 130 posiłkami. Po zakończeniu programu będziesz mogła wybrać z nich ulubione i odżywiać się zdrowo przez długi czas.

Co 2 tygodnie będziemy się konsultować po przez e-mail lub video rozmowę w zależności od wybranego przez Ciebie pakietu. W trakcie konsultacji możesz pytać o co chcesz to czas dla Ciebie. Ja po krótkim wywiadzie przygotowuję dietę na kolejne 2 tygodnie. I tak przez 3 miesiące co 2 tygodnie krok po kroku pomogę Ci wprowadzić w Twoje życie zdrowe zasady odżywiania.

W diecie płodności bardzo ważnych jest aż 7 czynników, które wpływają na jej skuteczność. Uwzględnię je wszystkie w Twoim jadłospisie. 

Wprowadzę czystą i naturalną suplementację tylko na czas programu.

Suplementy skracają czas kuracji średnio o połowę. Wraz z dietą dobiorę dla Ciebie odpowiednie tak, aby Twój organizm jak najszybciej zaczął prawidłowo pracować.

W kuracji tej 4 podstawowe suplementy odgrywają dużą role.

Wprowadzimy w Twoje życie prostą i przyjemną aktywność fizyczną

  Jeden z moich trenerów podczas konsultacji e-mail lub video rozmowy w zależności od pakietu jaki wybierzesz pomoże Ci w prosty sposób wprowadzić prostą aktywność fizyczną do Twojego tygodniowego kalendarza.

Jeśli nigdy nie byłaś aktywna pokarze Ci jak to zrobić. Przygotuje dla Ciebie indywidualny plan. Możesz ćwiczyć w domu, na łonie natury lub w klubie fitness. Konsultacje z trenerami odbywają się raz w miesiącu. To czas dla Ciebie. Po krótkim wywiadzie trener dostosuje kolejny plan do Twoich postępów. I tak przez 3 miesiące krok po kroku wdrożycie w Twoje życie aktywność fizyczną.

Jeśli jesteś aktywna i ćwiczysz regularnie trener wprowadzi pewne zmiany w Twoim grafiku ćwiczeń tak, aby nie zaburzał on postępów programu.

Aktywność fizyczna powinna spełniać aż 4 warunki, aby pomogła w zwiększeniu płodności. Nasi trenerzy dobrze wiedzą jak Ci pomóc.

Wspólnie znajdziemy przyjemne formy relaksu dla ciała i umysłu

Trener również podczas konsultacji zaproponuje kilka sposobów na relaks. Sama zdecydujesz, który jest najlepszy dla Ciebie. Trener zaś dobierze częstotliwość do Twojego planu aktywności fizycznej.

To bardzo istotny element całego programu.

Olga CHAIŃSKA

Dietetyk, Trener Personalny i Instruktor FITNESS

z 25 letnim stażem zawodowym. 

Wykształcenie:

AWF w Gdańsku oraz WUM Dietetyk w chorobach wewnętrznych i metabolicznych. 

Doświadczenie:

Trener Personalny, Instruktor FITNESS – 25 lat

Dietetyk kliniczny – 7 lat z bagażem ponad 7.000 pacjentów

 

Za 3 miesiące

podziękujesz sobie,

że ZACZĘŁAŚ WŁAŚNIE DZIŚ.

Znasz historię MARTY ?

jest naprawdę inspirująca…

czytaj więcej…

Wybierz pakiet dla siebie:

Najczęściej zadawane pytania:

Jaka to Dieta?

Moim celem jest, aby dieta dla Ciebie była najbardziej praktyczna i bardzo łatwa do zastosowania w Twoim codziennym życiu. Każdy opracowany przeze mnie jadłospis jest dostosowany do Ciebie indywidualnie. Z diety wykluczam produkty, które są dla Ciebie niewskazane ze względów zdrowotnych. W zależności od wybranego przez Ciebie pakietu, po naszej konsultacji on line lub wypełnieniu szczegółowej ankiety dotyczącej Twojego żywienia, stanu zdrowia i stylu życia rozpiszę dla Ciebie jadłospis na dwa tygodnie dopasowany pod kątem kaloryczności i sezonowości produktów, a także Twojej jednostki chorobowej, w miarę możliwości do Twoich preferencji smakowych. Po dwóch tygodniach przeprowadzę z Tobą kolejną konsultację video lub email, na której porozmawiamy o tym jak się czujesz, jak radzisz sobie ze zmianą nawyków żywieniowych oraz otrzymasz ode mnie dietę na kolejne dwa tygodnie. W takim systemie będziemy współpracowały przez cały okres trwania kuracji.    Produkty podam Ci w miarach domowych tj. łyżka, szklanka, kubek, w przypadku ryb, mięsa w gramach, owoce w sztukach. Przy posiłkach dołączę Ci przepis na wykonanie dania z podaniem kaloryczności i ilością makroskładników. Otrzymasz ode mnie listę zakupów na cały tydzień abyś nie miała problemu z codziennymi zakupami. Niektóre posiłki możesz przygotować na dwa najbliżej dni.

Jak wyglądają treningi ?

Współpraca z moim Trenerem Personalnym będzie dla Ciebie wygodną oraz łatwo dostępną opcją abyś mogła rozpocząć bezpiecznie trenować lub wprowadzać aktywność fizyczną w swoje życie. Trening dostosuję do Twoich możliwości biorąc pod uwagę Twoja dotychczasową aktywność fizyczną, system pracy, stan zdrowia oraz warunki w jakich możesz ćwiczyć tj. dom, klub fitness, świeże powietrze.

O czym będziemy rozmawiać podczas konsultacji ?

Ustalimy Twój cel. Przeprowadzę z Toba szczegółowy wywiad żywieniowy, wywiad zdrowotny oraz opiszesz mi swój styl życia. Dokładnie przeanalizujemy Twoje dotychczasowe odżywianie oraz aktywność fizyczną. Zapytam Cię o Twoje preferencje smakowe tak abym mogła stworzyć dla Ciebie smaczną dietę, z produktów, które lubisz. Czas konsultacji to czas dla Ciebie. Wykorzystaj go w 100 % zadając mi pytania.

Jak szybko zadziała kuracja

Wszystko zależy od Ciebie. Przy Twoim stu procentowym zaangażowaniu, stosowaniu się do diety ,aktywności fizycznej i form relaksu pierwsze efekty zauważysz już po dwóch tygodniach. Większość moich podopiecznych na przełomie drugiego i trzeciego miesiąca zachodzi w ciąże.

Co jeśli dieta nie będzie mi pasowała, smakowała ??

Podczas konsultacji powiedz mi o tym. Wprowadzimy zmiany. Jeśli ma być to zmiana na całe życie nie możesz jeść czegoś na siłę, nie może Ci coś nie smakować. Daj sobie jednak trochę czasu, są to nowe dania, nowe produkty, być może będziesz je jadła pierwszy raz w życiu. Może za drugim, trzecim razem dany produkt Ci posmakuje. Daj sobie czas.

Co jeśli wyjadę na wakacje ?

Uprzedź mnie o tym minimum na dwa tygodnie przed wyjazdem podczas konsultacji. Dam Ci konkretne wskazówki, nauczę Cię  jakie produkty z czym możesz zamienić oraz które, czym możesz zastąpić. Najważniejsze podczas wyjazdu jest abyś podjęła „ lepszy wybór” . Mój trener personalny dopasuję Ci formę aktywności fizycznej możliwą do warunków w jakich będziesz przebywała.

Czy dieta jest czasochłonna ? Ile czasu będę musiała poświecić na przygotowanie posiłków?

Na początku, przez pierwsze dwa tygodnie na pewno będziesz poświęcała na przygotowanie posiłków więcej czasu. Jest to normalnie podczas zmiany sposobu odżywiania na zdrowy. Podczas konsultacji podam Ci kilka sposobów na to jak do minimum ograniczyć czas przygotowania ich. Z tygodnia na tydzień będzie Ci coraz łatwiej i ten czas będzie o wiele krótszy niż na początku.

Co w momencie, kiedy braknie mi motywacji ?

Właśnie po to masz mnie i trenera personalnego. Będziesz miała w nas ogromne wsparcie i pomoc. Bardzo ważne jest abyś była z nami w 100 % szczera. Na pewno wspólnie znajdziemy rozwiązanie.

Masz więcej pytań? Zajrzyj TUTAJ… >>>