Jak szybko i mądrze schudnąć !

#12 prostych zasad

#jedno konkretne rozwiązanie

#wybór należy do Ciebie

#1

NIE STOSUJ ŻADNYCH DIET.

Jakiej diety byś nie zastosowała zawsze efekt będzie taki sam: po jakimś czasie wrócisz do strych nawyków i przyzywczajeń. A to one są przyczyną Twojej nadwagi.

Zmień przyzwyczajenia i nawyki.

#2

NIE LICZ KALORII.

W JAKOŚCI kalorii jest problem. Lepiej zjeść 100 g golonki niż 100 g pierogów. Lepiej zjeść 100 g pożywnej zupy niż 1/2 bułki słodkiej. Ilości kalorii te same ale wartość odżywcza dla naszego organizmu zupełnie inna.

Jedź rozsądnie. Wybieraj pożywne pokarmy i odżywiające produkty. 

#3

5 posiłków dziennie.

Najważniejszy posiłek to? ŚNIADANIE !!!

Kolejne to II ŚNIADANIE, OBIAD, PODWIECZOREK i KOLACJA

Uzupełnij brakujące posiłki

#4

3 – 4 Godziny odstępu pomiędzy posiłkami bez podjadania.

Jeśli zastosujesz się do #2 i #3 Twój organizm będzie na tyle dożywiony, że nie będzie potrzebował podjadać. Jeśli w Twoim sposobie odżywiania przeważają cukry proste Twój organizm jest bardzo słabo odżywiony i ma ogromne braki. Ochota na podjadanie jest naturalnym sposobem na uzupełnienie tych braków. Jeśli podjadasz słodyczami (cukrami prostymi) jesteś w błędnym kole ponieważ cukry proste nie mają żadnych wartości odżywczych.

Uzupełnij braki zamiast podjadać między posiłkami.

#5

400 – 500 gram warzyw dziennie.

Warzywa dodawaj do każdego posiłku około 100-150 gram do każdego posiłku.

W ten sposób uzupełniasz braki i odżywiasz organizm.

#6

Pij 2-3 litrów wody dziennie.

Zamień wszelkie napoje na wodę.

30 min przed każdym posiłkiem szklanka wody i 30 min po każdym posiłku szklanka wody x 5 posiłków = 2,5 litra.

#7

Ogranicz używki: CUKIER, KAWA, HERBATA, ALKOHOL i inne.

Wszelkie używki to substytuty jedzenia i zaspokajania potrzeb. To one miedzy innymi utrzymują Cie w błędnym kole. 

#8

Ogranicz FAST-FOOD-y i dania gotowe.

To tylko czysta chemia, tłuszcz i wzmacniacze smaku. Wiem, że to bardzo smaczne dla naszego mózgu ale bardzo niezdrowe dla naszego organizmu.

To tu zaczyna się cukrzyca i insulinooporność.

#9

Rusz się wreszcie.

Nie chcę Cię wysłać na fitness czy na siłownię. Wysiądź dwa przystanki wcześniej w drodze do pracy i przejdź ten kilometr pieszo. Po miesiącu dołóż do tego dwa przystanki w drodze powrotnej do domu. Zrobisz coś dla siebie i już masz jeden powód aby być z siebie dumna. Jesteś o 2 kilometry dalej od koleżanki, która nie zrobiła nic, siedzi, narzeka i wcina ciastka na pocieszenie.

Aktywność fizyczna pomoże rozładować Ci napięcia, zredukować stres, podnieść samoocenę, nauczy Cię dyscypliny, pilności, doda odwagi i pewności siebie.

#10

Postaw na relaks.

Nie mam tu na myśli głębokiej medytacji i lewitacji w kwiecie lotosu. Tu mam na myśli czas dla Ciebie. Oderwij się od wszystkiego i wszystkich. Pobądź sama ze sobą i dla siebie. Znajdź czas na odpoczynek, kąpiel przy świecach, relaksacyjny masaż czy spacer. Emocje kierują naszym życiem.

Musimy nauczyć się je rozpoznawać, kontrolować i rozładowywać.   

#11

Nie licz na cuda.

Nie licz, ze schudniesz 10 kg w miesiąc. Takie diety są bardzo niezdrowe. Nie licz, że zastosujesz dietę 1300 kcal czy nawet 800 kcal i będzie dobrze. Nie będzie. Schudniesz przez dwa pierwsze miesiąca, wygłodzisz maksymalnie organizm i w trzecim miesiącu nadrobisz z nawiązką.

#12

Zachowuj się rozsądnie i mądrze.

Mądre odchudzanie to kilka zasad, których trzeba przestrzegać. To śniadanie, II śniadanie, obiad, podwieczorek i kolacja. To 3-4 godzinne przerwy między posiłkami bez podjadania. To zamiana cukru na pełnowartościowe posiłki uzupełniające braki w Twoim organizmie. To pełnowartościowe posiłki dają energię i chęć do życia. Cukier to tylko puste kalorie, które ratują nas tylko przed utratą przytomności z głodu i utrzymuje Cię w stanie wegetacji. Zdrowe odżywianie to wypicie 2-3 litrów wody a nie coca-coli, kawy czy herbaty dziennie.  To poukładanie swojego jadłospisu w racjonalny porządek. To wiedza, że owoc lub coś słodkiego możesz zjeść na II śniadanie a nie na kolacje. To świadomy wybór, że na kolację zjem sałatkę z rybą zamiast zimnego II dania zagryzionego tabliczką czekolady. To wypracowanie nawyku rozładowania emocji aktywnością fizyczną a nie słodyczami, to wygospodarowanie czasu dla samej siebie w ciągu tygodnia na relaks i regenerację. To czysty egoizm dbania o siebie.

I tego właśnie nauczę Cię na Kursie Mądrego Odchudzania.

Materiału jest tak dużo, że nie sposób opisać to w artykule. Kurs składa się 6 rozdziałów. Każdy rozdział składa się z ZADAŃ do wykonania przez Ciebie. W sumie jest ich 43. Taki podział pozwala na przeprowadzenie Cię krok po kroku od diagnostyki objawów jakie Ci doskwierają na codzień przez Twoje najważniejsze cele, kończąc na wprowadzeniu właściwych nawyków żywieniowych, relaksu i aktywności fizycznej w Twój całotygodniowy kalendarz. Zastosuj każdy krok a efekty przewyższą Twoje najśmielsze oczekiwania.

I teraz wyjścia masz dwa:

Zachować się jak „Zosią samosia” i  sama szukać materiałów internecie, uczyć się, próbować i testować. To wystawi Cię na  błędy, porażki i ślepe uliczki. Będziesz potrzebowała mnóstwa czasu, konsekwencji, samozaparcia i wytrwałości. A tak naprawdę nie zrobisz nic. Będzie tak jak było. To kolejny artykuł i kolejny przeczytany tekst. Wiem nie wszyscy są gotowi na zmiany tu i teraz. Rozumiem i szanuje Twój wybór. 

Możesz też postąpić mądrzej, skorzystać z mojego doświadczenia i przystąpić do kursu. Wziąć życie w swoje ręce i zacząć właśnie teraz. Postępować krok po kroku korzystając z wiedzy i sposobów, które zdobyłam w ciągu 12 lat mojej pracy. Poprowadzę Cię za rączkę przez cały proces. Szybko i sprawnie.

Wybór należy do Ciebie. Magda już dawno wybrała.

Kurs początkowo powstał dla osób, które nie mogły dostać się do mojego gabinetu stacjonarnego a szukały pomocy. Cieszył się tak dużą popularnością, że postanowiłam udostępnić go publicznie za ułamek jego wartości. Podobne kursy kosztują między 500 – 1.000 zł.

#nie zwlekaj

Dla wszystkich, którzy wybiorą mądrzej dokładam wartościowe 4 ebooki jako bonus o wartości 396 zł. To będzie idealne uzupełnienie Twojego kursu. 

ZACZNIJ JUŻ TERAZ. 

Kurs o wartości 349 zł

4 Ebooki o wartości 396 zł 

Łączna wartość zestawu to 745 zł

Możesz otrzymać teraz za 199 zł

Oszczędzasz 546 zł

WYBIERZ MĄDRZE i POSTĘPUJ ROZSĄDNIE.   

Ta promocja ważna jest przez

Dni

:

Godzin

:

Minut

:

Sekund

Zestaw 4 ebooków o wartości 396 zł

Kurs Mądrego Odchudzania

o wartości 349 zł

Łączna wartość zestawu to  745 zł

KUP TERAZ

za 199 zł