TEGO JESZCZE NIE BYŁO!!!

BLACK FRIDAY

Zastanawiasz się jak to jest na diecie? A może po prostu boisz się, że po raz kolejny nie podołasz? Masz jedyną i niepowtarzalną okazję, aby przekonać się że dieta wcale nie musi być mnóstwem wyrzeczeń. 

PROMOCJA NIEAKTYWNA

ŚPIESZ SIĘ. CZAS PROMOCJI OGRANICZONY.

Poznaj sekret skuteczności mojej DIETOTERAPII

Dlaczego uważam, że ta metoda jest skuteczniejsza i lepsza od jakichkolwiek innych sposobów?

Jest w 100% Naturalna.

Organizm do dobrego funkcjonowania potrzebuje wszystkich niezbędnych składników odżywczych. W dietoterapii stosuję wyłącznie naturalne składniki pokarmowe, które regenerują go, odżywiają, przyśpieszają jego pracę i metabolizm.

Bezpieczna i zapewnia szybkie rezultaty.

Doskonale wiem, jak ciężko zmienić jest nawyki żywieniowe, aby oprócz uzyskania efektów, utrzymać je. Dlatego przedstawiam Ci skuteczny i szybki PROGRAM zmiany. Moje Podopieczne najczęściej między 2 a 3 miesiącem stosowania osiągają efekty oraz nabywają świadomość na lata.

Umożliwia prawidłową pracę organizmu.

Zastosowanie dietoterapii diametralnie zmienia pracę Twojej tarczycy. Tarczyca jest najważniejszym organem odpowiadającym za układ hormonalny kobiety, co ma kolosalny wpływ na ich funkcjonowanie. Metoda ta ma również ogromny wpływ na ustabilizowanie poziomu glukozy i insuliny w organizmie, który to ma wpływ na procesy wpływające na metabolizm.

Przyśpiesza pracę organizmu i dodaje Energii.

Wiele moich Podopiecznych skarży się na brak siły, chroniczne zmęczenie, niski poziom energii i złe samopoczucie. Ustabilizowanie pracy tarczycy, zminimalizowanie wahań glukozy we krwi pozwala organizmowi "rozkręcić się" i działać na pełnych obrotach z siłą i energią na Twojej twarzy.

Przyśpiesza metabolizm i chroni przed chorobami.

Dietoterapia i aktywność fizyczna zwiększają, przyśpieszają ogólnie zwany "metabolizm" co ma zbawienny wpływ na profilaktykę zdrowia, odporność i dobre samopoczucie. Wraz z procesem oczyszczania chroni nas przed chorobami cywilizacyjnymi.

Oczyszcza organizm z toksyn.

Właśnie teraz, kiedy organizm zaczyna pracować na pełnych obrotach zaczyna się oczyszczać. Jest to naturalny proces i bardzo pożądany dla zdrowego stylu życia.

Uczy w prosty sposób nowych nawyków.

Wiem, jak ciężko jest zmienić sposób odżywiania, wprowadzić aktywność fizyczną i rozpocząć zmianę stylu życia. W prosty sposób, pokażę Ci, że wcale nie ma się czego bać, a budowanie nawyków krok po kroku sprawi, że nie będziesz wiedziała kiedy nastąpił ten proces.

Bazuje na produktach, które lubisz.

Bardzo ważne, aby podczas dietoterapii nie zmuszać się do spożywania produktów, których nie lubisz. Dietoterapia i zmiana nawyków przeprowadzona na produktach, które lubisz sprawi, że po zakończeniu jej zdrowe nawyki pozostaną z Tobą na długo a dieta nie będzie kojarzyła Ci się z nie smacznymi posiłkami.

Indywidualna i kompleksowa.

Konsultacja wstępna: wywiad medyczny, wywiad żywieniowy, wywiad odnośnie stylu życia wraz z analizą badań pokazuje mi szeroko pracę organizmu, co pozwala mi dobrać odpowiedni sposób odżywiania, tak aby poprawić pracę organizmu, przeprowadzić Cię krok po kroku prze zmianę stylu życia oraz doprowadzić do osiągnięcia założonych celów.

DLACZEGO TEN PROGRAM JEST TAK POPULARNY?

JEGO SKUTECZNOŚĆ WYNOSI 89%

Wybierz pakiet dla siebie: 

CENA NA BLACK FRIDAY KOŃCZY SIĘ ZA:

PROMOCJA NIEAKTYWNA

Copyright © Olgachainska.pl. Wszystkie prawa zastrzeżone.

Request Your Application

Enter your details below to request an Inner Circle application

We process your personal data as stated in our Privacy Policy. You may withdraw your consent at any time by clicking the unsubscribe link at the bottom of any of our emails.

Close